Facebook
SK | EN
Darkness Positive Darkness Positive Darkness Positive

Darkness Positive /SK/

Kapela v zložení Šimon Švidraň, Matej Richtarčík a Adrián Simonides sa dostala do povedomia nie len ako hosť na turné Davida Kollera, ale hlavne vďaka svojej autorskej tvorbe, ktorá je jedinečným zjavom a prejavom na slovenskej scéne, patria jednoznačne medzi najlepšie koncertné kapely na Slovensku. O to záujimavejšie je sledovať ako si kapela bude počínať v roku 2022, keď rozšírila zostavu o ďalších členov a to najmä saxofonistu Mateja Nováka, či klávesáka Lukáša Cintulu. Táto mladá kapela má pred sebou veľkú budúcnosť samozrejme ak jej doba a promotéri umožnia hrať a ukázať čo vedia spraviť s publikom v klube, či na festivale.

Ondřej Ruml a Jazz Quintet – JDEME NA JEŽKA Ondřej Ruml a Jazz Quintet – JDEME NA JEŽKA Ondřej Ruml a Jazz Quintet – JDEME NA JEŽKA

Ondřej Ruml a Jazz Quintet – JDEME NA JEŽKA

Ondřej Ruml je všestranný zpěvák a hudebník, který spolupracuje s významnými českými umělci. Spolu s quintetem představí nově pojaté písně Osvobozeného divadla z jeho alba „Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha (2014)“, které bylo velmi pozitivně přijato kritikou i veřejností a získalo ocenění Zlatá deska.

Jonathan Ramirez Garcia projekt /Mexiko, CZ/

Jonathan Ramirez Garcia projekt /Mexiko, CZ/

Skvelá kapela zostavená okolo speváka, gitaristu a pesničkára Jonathana Ramireze Garcii z Mexika je zameraná hlavne na hudbu z oblasti soulu, funku a popu. Novým pohľadom na tieto žánre sa projekt už etabloval na európskej scéne, k čomu prispievajú aj zvučné mená všetkých jeho spoluhráčov:


Jonathan Ramirez – voc, gitary
Daniel Bulatkin – piano
Jiří Šimek – gitary
Marek Leždík – bass
Pavel Plašil – drums

Mattia Muller - Delo Sauce projekt

Mattia Muller - Delo Sauce projekt /SK,USA,AUS/

Mladý 18-ročný slovensko-taliansky bubeník Mattia Müller prežil detstvo striedavo v Taliansku a na Slovensku. Ako 9-ročný začal navštevovať špecializovanú školu- l’Accademia Musicale Italiana di Monza, kde dostal vynikajúceho učiteľa Andrea Quattrini, jedného z popredných bubeníkov talianskej jazzovej scény. Neskôr sa stal žiakom Bratislavského Konzervatória, kde študoval melodické bicie nástroje Mattia bol úspešným študentom školy (v marci roku 2019 vyhral celo Slovenskú medzi-konzervatoriálnu súťaž hráčov na bicie nástroje. Počas štúdia na konzervatóriu ho k jazzu a modernému hraniu na bicej súprave viedol aj renomovaný slovenský bubeník Peter Szapu, Michal Fedor a svetovo uznávaný bubeník a producent David Hodek. Mattia bol v roku 2021 prijatý na prestížnu školu Berklee College of Music v Bostone na plné štipendium, kde ho momentálne učí svetový unikát Francisco Mela (dlhodobo pôsobil a spolupracuje s McCoy Tynerom, Ray Brown, Chucho Valdés, Roy Haynes, John Scofield, John Patitucci a ďalšími...). Mattia príde predstaviť projekt so svojimi spolužiakmi s Berklee ..

ALAN BARTUS - BORN IN MILLENIUM feat. HOWARD CURTIS/Milo Suchomel

ALAN BARTUS - BORN IN MILLENIUM feat. HOWARD CURTIS/Milo Suchomel

Alan Bartuš je mladý slovenský virtuóz na piáno, pochádza z hudobníckej rodiny a je jeden z najväčších hudboných talentov na Slovensku v súčasnosti. Predvedie vlastnú tvorbu so svojou kapelou.


Zostava :

Alan Bartuš piano/compositions
Stefan Pišta Bartuš bass
Howard Curtis drums
Milo Suchomel, sax

LUCY WOODWARD LUCY WOODWARD

LUCY WOODWARD Quartet /UK, USA/

Rodená Londýnčanka žijúca v New Yorku, prvú nahrávaciu zmluvu s Atlantic Records podpísala v roku 2003. Mala 2 v Top 40 pop hitov. Popový svet však opustila tak rýchlo, ako prišla a učaril jej jazz. Účinkovala na festivaloch Montreal Jazz Fest, Ravinia a v San Franciscu. Nahrala viac ako 1,4 milióna zhliadnutých skladieb „Too Hot To Last“ s Snarky Puppy, ktorá získala cenu Grammy. Vystupovala s európskymi big bandmi ako napr WDR Big Band v Kolíne nad Rýnom, Frankfurt Radio Big Band a TipToe Big Kapela v Dánsku. Spievala sprievodné vokály s legendárnymi umelci ako Rod Stewart, Celine Dion, Barbra Streisand, Joe Cocker, Doobie Brothers a Chaka Khan.
Určite nás čaká skvelý zážitok !!!

 

Hlavní reklamní partneri

Nadácia SPP ŠFRB

Generálny Partneri

Modra Nota BlueNote
 

Reklamní partneri

Baumit

Špeciálna podpora

FPU

Mediálni partneri

Rádio Piešťany Moja Muzika

Vstupenky

Ticketportal BlueNote